Yap Ye PaylaşYap Ye Paylaş daha önce de konuk ettiğimiz Aydan Üstkanat’ın bir başka kitabı. Blog sayfalarımızda yerini alan diğer kitabı Şekersiz‘i de incelemenizi öneririz.

Yap Ye Paylaş

Gourmand tarafından 2021 yılında “Yılın Yazarı” büyük ödülünü alan kitap, davet sofraları için özgün tarifleri, muhteşem fotoğraflarla sunuyor. Kahvaltıdan brunch’a ve lokmalık lezzetlerden fırın yemeklerine kadar misafir ağırlarken hazırlayacağınız menü için size bir kılavuz olacak bu kitapta, tamamı Türkiye’de yetişen malzemelerden, herkesin yapabileceği Aydan Üstkanat reçetelerinden oluşuyor.

Tanıtım bülteninde yer alan sosyal medya yorumları oldukça etkileyici sözler içeriyor.

Aydan Üstkanat, Yap Ye Paylaş ile okurlarıyla yeniden buluşuyor!

Yap Ye Paylaş, yine bir Aydan Üstkanat klasiği…

Mevsiminde sebze ve meyve, özgün tarifler, muhteşem fotoğraflar. Hepsi de pratik, uygulanabilir ve kolayca ulaşılabilir. Ancak bu kitabın temel bir farklılığı daha var. Aydan Üstkanat sosyal medya üzerinden oldukça titiz seçkilerle bir araya geldiği takipçileri ve takip ettikleriyle farklı bir sinerji yaratıyor. Ve özgün tarifler ve paylaşımların sahipleriyle kocaman bir aile oluşturuyor…

@oburvemutlu Un kitabı başucumda duruyor, bazen içim sıkıldığında, bazen yorucu bir gün geçirdiğimde sadece fotoğraflara bakıp mis gibi kâğıt kokusunu içime çekiyorum. Bizler gibi mesleğinin başındaki pastacı/aşçılara ve profesyonel ruhla yemek yapıp fotoğraflayan sosyal medyadaki harika kadınlara örnek oldu ve hep daha fazlasını paylaşmaya devam ediyor.

@pastalin Mutfak benim için aşk, aşkı doğru tanımlayan ve bu yolda neler olabileceğini sınırsızca paylaşan nadir insanlardan biri Aydan Üstkanat.

@nurhansenturan 38 yıllık mutfak tecrübemi ben de sosyal medya sayesinde paylaşıyorum. İyi ki Aydan’ı görmüşüm buralarda.

@birtutammutfak Kendime inanma sebebim, başarma gücü buldum onunla. Hep inandığım yolda kendim gibi olmanın önemini yeniden kavradım.

@chefselcukceylan Bilgisini cömertçe paylaşmaktan çekinmeyen; yaptıkları bir kenara, henüz yapmadıklarının peşinde koşan üretken, tutkulu ve güç simgesi bir kadın.

@malaymancar Hiç görmeden sanki yıllardır tanışıyormuş gibi. Bazı şeyler sonradan olmaz, onunla doğulur. Aydan mutfak için doğmuş!

@sevgiertasmiz Sofra, damak ve zihin hazlarının birleştiği bir mekândır. Aydan Üstkanat bunu en iyi yansıtanlardan.

Kitap Adı: Yap Ye Paylaş
Yazar: Aydan Üstkanat
Yayınevi: Altın Kitaplar
Sayfa Sayısı: 392
Ebat: 21,5 x 26
İlk Baskı Yılı: 2020

Diğer yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.